0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
نوع کرم پودر
 1. فشرده (30)
 2. مایع (98)
 3. موس (09)
خانواده رنگ
 1. brown (127)
 2. green (01)
 3. pink (13)
 4. white (05)
 5. yellow (01)
قیمت
 • تومان41000 تومان763200
make-up-3
 • 3+

کرم پودر Amitice

‎178,000 تومان
کرم پودر ضد چروک با اثر لیفتینگ DEBORAH
 • 4+
کرم پودر لانجری د پو Guerlain
 • 5+
٪10

کرم پودر لانجری د پو Guerlain

Special Price ‎620,100 تومان

قیمت عادی: ‎689,000 تومان

perfect-skin-130
 • 4+
کرم پودر پقو گلد Guerlain
 • 5+
٪10

کرم پودر پقو گلد Guerlain

Special Price ‎763,200 تومان

قیمت عادی: ‎848,000 تومان

کرم پودر ماتیتیود Arcancil
 • 3+
کرم پودر تنو د پرفکشن Guerlain
 • 6+
٪10

کرم پودر تنو د پرفکشن Guerlain

Special Price ‎468,000 تومان

قیمت عادی: ‎520,000 تومان

کرم پودر ساتین Doucce
 • 7+

کرم پودر ساتین Doucce

‎292,000 تومان
کرم پودر بادوام Doucce
 • 2+

کرم پودر بادوام Doucce

‎253,000 تومان
velvet-v206
 • 13+

کرم پودر ولوت Flormar

‎77,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

انواع کرم پودر

 برای داشتن پوستی سالم و زیبا، انتخاب بهترین مارک کرم پودر اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. انواع کرم پودر (Foundation) در واقع همان زیرسازهای آرایشی هستند. مسلماً هر چقدر زیرساز آرایش بهتر باشد، به همان اندازه آرایش نیز زیباتر و جذاب‌تر می‌شود. هنگام خرید کرم پودر باید بهترین محصول را برای پوشاندن عیوب صورت یا یکدست کردن رنگ پوست تهیه کنید. 

خرید انواع کرم پودر

انواع کرم پودر در اشکال پالتی، کاسه ای، تیوپی، پمپی و موس تولید و به بازار عرضه شده‌اند. موس حالتی بین کرم پودر و پنکیک دارد. این محصولات نیز بر اساس میزان چربی یا آب به‌کاررفته در آن به گروه‌های مختلف دسته‌بندی می‌شود.

لازم است قبل از خرید بهترین کرم پودر به نوع پوست خود توجه کنید. پوست افراد به چند دسته‌ی چرب، خشک، مختلط و معمولی تقسیم می‌شود. با انتخاب بهترین مارک کرم پودر مناسب پوست خود می‌توانید یک زیرسازی فوق‌العاده برای آرایش خود رقم بزنید.

 • کرم پودر برای پوست چرب

پوست چرب با تولید بیش از حد چربی در اکثر مواقع خیس و براق به نظر می‌رسد. به همین دلیل به افراد با پوست چرب استفاده از کرم پودر جامد یا کرم پودر مایع پیشنهاد می‌شود. استفاده از کرم پودر بر پایه چربی باعث تشدید عارضه و ایجاد جوش می‌شود. البته برای پوست جوش دار، کرم پودر آنتی آکنه نیز وجود دارد که ضمن کنترل جوش، به درمان آن می‌پردازد.

 • کرم پودر برای پوست خشک

پوست خشک بسیار تحریک پذیر است و در هوای سرد معمولاً خشک‌تر و حساس‌تر می‌شود. برای رفع این معضل استفاده از آبرسان، قبل از زیرسازی و استفاده از کرم پودر مایع و کرم پودر بر پایه چربی توصیه می‌شود. توجه داشته باشید که پوست خشک معمولاً کدرتر از پوست معمولی به نظر می‌رسد؛ بنابراین لازم است این افراد، کرم پودر با رنگ روشن‌تر استفاده کنند.

 • کرم پودر برای پوست معمولی

پوست معمولی در همه حالات سالم و دور از عارضه است. افرادی که پوست معمولی دارند مجاز هستند از انواع کرم پودر استفاده کنند.

 • کرم پودر برای پوست مختلط

پوست ترکیبی یا پوست مختلط در بخش Tصورت (پیشانی، بینی و چانه) چرب است و در گونه ها خشک یا معمولی. این گروه باید برای قسمت چرب صورت از کرم پودر بر پایه آب و برای سایر نقاط صورت از کرم پودر بر پایه چربی استفاده کنند.

رنگ کرم پودر

انواع کرم پودر در طیف رنگی متفاوت نیز عرضه می‌شوند. هنگام خرید کرم پودر به رنگ پوست خود و رنگ محصول توجه کنید تا هنگام استفاده از آن به مشکل نخورید.

ویژگی بهترین کرم پودر

بهترین کرم پودر معمولاً پوشانندگی عالی و دوام طولانی دارد. بافت آن سبک است و روی صورت حس سنگینی ایجاد نمی‌کند. اگر بهترین مارک کرم پودر را تهیه کرده باشید، می‌دانید که این محصولات خاصیت ضد حساسیت نیز دارند. برعکس محصولات نامرغوب که پس از استفاده پوست را دچار انواع جوش و عوارض دیگر می‌کنند. یک کرم پودر عالی ضمن پوشاندن جوش، جای جوش و ناهماهنگی‌های پوست، جلوه‌ای یکدست و زیبا به پوست می‌دهد.

بهترین کرم پودر اصل

برای خرید کرم پودر اصلی در دنیای محصولات آرایشی سراغ برندهای فارماسریز، دبورا، دوسه، گرلن, ژیوانشی، استی لادر، شارم کالر، پوپا، نوبا، کالاس، آمیتیس، بورژوا, این لی، اریکه بروید. شما می‌توانید برای خرید کرم پودر مارک به فروشگاه اینترنتی اردمی مراجعه کنید. در این فروشگاه ضمن مقایسه‌ی انواع کرم پودر با یکدیگر، می‌توانید یک کرم پودر اصل با ضمانت اصالت کالا تهیه کنید.