0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
نوع ماسک
 1. نقابی (07)
 2. ورقه ای (06)
 3. ژل (34)
 4. کرم (106)
نوع پوست
 1. آکنه‌ای (04)
 2. انواع پوست (85)
 3. حساس (15)
 4. خشک (21)
 5. خیلی خشک (12)
 6. دهیدراته (05)
 7. لک‌دار (02)
 8. مختلط (34)
 9. نرمال (21)
 10. چرب (40)
قیمت
 • تومان19000 تومان484500
٪45

ماسک پاک کننده HELIONATURE

Special Price ‎128,500 تومان

قیمت عادی: ‎233,500 تومان

ماسک راديانس LIERAC

‎158,000 تومان

ماسک خیار NELA

‎35,000 تومان

ماسک بهار نارنج NELA

‎35,000 تومان

ماسک آلوئه ورا NELA

‎35,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

ماسک صورت

یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای مراقبت از پوست، استفاده از ماسک صورت است. انواع ماسک صورت فواید فراوانی از جمله خاصیت تسکین دهندگی، پاک سازی عمیق، باز کردن منافذ و افزایش درخشش پوست را دارند. همچنین استفاده از ماسک صورت در روتین مراقبت از پوست، باعث افزایش اثربخشی سایر روش های مراقبتی می‌شود.

انواع ماسک صورت

ماسک صورت در انواع مختلف و متنوع راهی بازار شده است که هر کدام برای هدف خاصی ساخته شده‌اند. قبل از خرید بهترین ماسک صورت لازم است ابتدا نوع پوست خود را بشناسید. انواع پوست شامل پوست نرمال، پوست چرب، پوست خشک و خیلی خشک، پوست مختلط و پوست دهیدراته می‌شود که برای هر کدام از این پوست‌ها ماسک مخصوصی روانه‌ی بازار شده است.

همچنین به لحاظ ظاهری و شکل کاربردی نیز ماسک صورت انواع مختلفی دارد. ازجمله معروف ترین ماسک صورت می‌توان به ماسک صورت لایه ای، ماسک صورت ورقه ای یا پیل آف، ماسک صورت ترکیبی، ماسک صورت شبانه، ماسک صورت زغال و خاک رس و گل و ... اشاره کرد.

خواص ماسک صورت

ماسک صورت در هر شکل و کاربردی که باشد چند فایده‌ی عمومی دارد. تمیز کردن عمیق پوست، از بین بردن سلول های مرده، بهبود گردش خون در زیر پوست و در نهایت ایجاد آرایشی زیباتر، نتایج عمومی استفاده از انواع ماسک صورت است. البته برای دستیابی به این اهداف باید بهترین ماسک برای صورت را از فروشگاهی مطمئن خریداری و استفاده کنید. قبل از خرید ماسک صورت هدف اختصاصی از مصرف آن را نیز مشخص کنید؛ چرا که ماسک صورت بر اساس نوع کاربرد نیز اقسام مختلفی دارد؛ از آن جمله می‌توان به ماسک ضد حساسیت، ماسک ضد جوش، ماسک ضد لک، ماسک ضد چروک، ماسک لایه بردار و ماسک آبرسان اشاره کرد.

انواع برند ماسک صورت

با توجه به اهمیت استفاده از ماسک صورت، برندهای تولیدکننده محصولات مراقبتی و بهداشتی مانند فری من، درمولب، آندرتوئنتی، ساسکین، لانژه، مورَد و غیره ماسک مناسب انواع پوست را به بازار عرضه کرده‌اند که در حال حاضر به‌راحتی می‌توان آن‌ها از فروشگاه اینترنتی اُردمی انتخاب و خریداری کرد.